Kategoriler
Jolly Mahjong

Jolly Mahjong

0 / 5

Jolly Mahjong Oyunu ile biribirinin aynısı olan iki taşı eşleştirmeniz gerekiyor.Oyunda üzerinde semboller bulunan taşlar var.Bunlarda yalnızca belirgin olanları eşleştirebilirsiniz.Hemen play butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirlisiniz.Oyundak tüm taşları farenizi kullanarak seçeceksiniz.Yalnızca belirgin olanları tıklayabilirsiniz.Belirgin olmayanlar yanlarından veya üstünden diğerleri kaybolduktan sonra belirginleşir.Sol yanda kaç tane eşleşme hamlesi olduğunu gösteriliyor.Tüm taşlar tablodan çıkarıldıktan sonra yeni seviyeye geçebilirisiniz.Birbirinden güzel seviyelerde hoşça vakit geçirebileceksiniz.Oyunumuzda süre yoktur.Bu yüzden acele etmeden oyununu tadını çıkarmaya bakın.Sağdaki soru işareti butonuyla yardım alabilir.Üstündeki dönen ok butonlarıyla taşların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.