Kategoriler
Kes Onu

Kes Onu

0 / 5

Ağaç parçalarını eşit olarak kesebilirmisiniz çocuklar? Kes Onu Oyunu ile elektrikli testerinizle eşit parçalar kesebilirsiniz.Oyunumuza play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanıyor.Bir nokta belirleyerek farenizi tıklayın ve sürüklereyek karşı noktayı belirleyin.Çizimiz çizildiğinde eminseniz hemen bırakın.Değilseniz tekrar en baştan tıklayarak yeni bir nokta belirleyin.Önemli olan mümkün olduğunca eşit parçalar kesebilmek.Çünkü ne kadar başarılı olursanız sonraki bölüme daha fazla yıldız puan kazanarak geçersiniz.Oyunun sonunda en fazla yıldız puan sahibi oduncuların şampiyonu olur.Yalnız testereyi kullanmak için hakkınız olacak.Bu hakları kullanırken zekanızı kullanıp gerekirse çapraz olarak kesin.

Yorumlar
3 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.