Kategoriler
Korsan Boğalar

Korsan Boğalar

0 / 5

Eğlenceli bir beceri oyununa ne dersiniz çocuklar.Korsanlığa merak sarmış iki boğayı birayara getirebilecekmisiniz? Korsan Boğalar Oyununu play butonuna basarak hemen oynayabilirsiniz.İki sevimli korsanımızı birarya getirmek için gerekli yerlere fare ile tıklamanız gerekiyor.Her bölümde çözmeniz gereken bir bulmaca var.Bulmacayı çözerseniz bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Birbirinden heyecanlı bölümler oyunumuzda sizleri bekliyor.Bakalım ilk önce hangi ufak oyuncumuz tüm bölümleri bitirebilecek.Tüm oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.