Kategoriler
Labirent Ustası 2

Labirent Ustası 2

5 / 5

Labirent Ustası 2 Oyununda birbirinden zorlu labirentlerden çıkmaya çalışan karakterinize eşlik ederek çıkış kapısına ulaşmaya çalışmalısınız.Play as guest butonuna tıkladıktan sonra seviyeyi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Karakterinizi labirent içersinde yönlendirmek için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Çıkmaz sokaklara girmeden hızlı bir şekilde ilerlemek için ekranın altında bulunan haritayı kullanmalısınız.Size verilen süre içersinde bonusları topamalı ve çıkışa ulaşarak bir sonraki seviyede yarışmaya hak kazanmalısınız.Oyuncularımıza birbirinden eğlenceli seviyerde başarılar dileriz.

Yorumlar
6 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.