Kategoriler
Lipton Herşeyi Bilen Kadın

Lipton Herşeyi Bilen Kadın

1.67 / 5

Lipton tarafından geliştirilen veya geliştirtilen herşeyi bilen kadın oyunu günümzde pek çok sitede ekli olmasına rağmen açılmıyor açılsada çalışmıyor. Sizlere sunduğumuz liptopn herşeyi bilen kadın oyunu farklı versiyonu ve bu oyun artık kullanımdan kaldırıldı.

2018 yılı itibariyle buram bal tarafından geliştirilen akıllı bal arısı oyunu ile herşeyi bilen kadın tamamen aynı konsepte sahip. Siz aklınızdan bir nesne tutuyorsunuz bu bir kalem olabilir bilgisayar olabilir telefon olabilir ama özel isim veya şehir ismi olamaz. Oyun boyunca herşeyi bilen kadın size 20 civarı soru soracaktır bunları evet hayır veya emin değilim seçeneklerinden birisini seçerek cevaplamalısınız. En sonsoruyu cevapladıktan sonra kadına biraz süre vermeniz gerekiyor verdiğiniz cevaplardan bir anlam çıkartarak aklınızdan tuttuğunuz şeyi bile biliyor.

Ben yaklaşık 5 tane test ettim 3 tanesini kolaylıkla bilebildi. Sizlere bu keyifli herşeyi bilen kadın oyununda keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.