Kategoriler
Mahjong Fortuna

Mahjong Fortuna

0 / 5

Mahjongsever oyuncularımız için harika bir mobil oyunumuz var.Mahjong Fortuna Oyunu ile sembolleri kimler eşleştirmek istiyor? Oyunumuza play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunda her taşış eşleştiremiyorsunuz.Eğer üstünde yada iki yanında başka bir taş varsa o sembol eşlemesi malesef olmuyor.Bu yüzden üstekileri önce yoketmeye çalışmalısınız.Yapacak fazla hamleniz kalmadığında shuffle butonuna tıklayarak taşları karıştırabilirsiniz.Çok zorlandığınız noktada hint butonuna basarak ipucu hakkınızı kullanabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanıyor.Tüm katılımcılara başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.