Kategoriler
Mahjong Spor

Mahjong Spor

0 / 5

Mahjong Spor Oyunu spor dallarına ait resimler,kupalar ve armalardan aynı olan iki tanesini eşleştirmeye çalıştığınız eğlenceli bir oyun.Türkçe olarak oynayacağınız oyunumuza hemen başlamak için oyna butonuna basmanız gerekiyor.Tüm eşleşmeleri yapmak için farenizle aynı olan iki taşı tıklamanız yeterlidir.Böylece ortadan kaybolurlar ve sizde puan kazanırsınız.Tamamını bitirirseniz bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanırsınız.Tıklama yapabilmeniz için o taşın üstünde yada iki yanında başka bir tane daha olmaması gerekiyor.Birbirinden güzel 50 seviye ile hoşça vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Zorlanırsanız ipucu butonunun kullanarak yardım alabilirsiniz.Karıştır butonuna tıklayarakta tüm sembollerin yerlerini değiştirebilirsiniz.Spor ve mahjong tutkunlarını birleştiren oyunumuzda herkese iyi eğlenceler.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.