Kategoriler
Matematik Bulmacası

Matematik Bulmacası

5 / 5

Matematik oyunları genellikle zeka oyunları kategorisindeki içerikler arasına girmektedir. Bu oyunda sizlerle birlikte matematik bulmacası çözmeye çalışacağız START tuşuna basmamızla oyun başlayacak. 28 bölümü bulunan bulmacanın amacı ve nasıl oynanacağını anlatalım. Oyunda sarı mor mavi ve kırmızı renkte küpler var bunların her birisi bir rakama denk gelmekte bunu çözmek için sağ taraftaki = toplamlarının rakamlarını dikkate almanız gerekmekte. Bunlara göre matematik bulmacasının sonuçlarını alt tarafta yer alan 0 - 9 rakamlarına basarak sonucu yazmanız gerekiyor.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.