Kategoriler
Neşeli Sinekler 4

Neşeli Sinekler 4

NAN / 5

Neşeli Sinekler 4 Oyunu ile sevimli kahramanlarımızla harika bir maceraya ne dersiniz çocuklar? Kahramanlarımızı fırlatarak bitişteki deliğe ulaştırmalısınız.Farenizi kullanarak sinekleri yay gibi gererek fırlatacaksınız.Yıldız puanları toplayarak bitiş noktasına ulaşmanız halinde sonraki heyecanlı seviyeye geçebileceksiniz.Her yeni seviye bir öncekinden zor olacak.Sizin önünüze çıkan engelleri aşmanız gerekecek.Zorlu engelleri aşmak için zekanızı kullanmalı ve güzel atışlar yaparak bölümleri bitirmelisiniz.Eğer atışlarınız başarısız olursa aynı seviyeyi tekrardan oynamak zorundasınız.Birbirinden güzel seviyelerde harika maceralar sizleri bekliyor.Oyunumuza katılan  herkese başarılar ve keyifli bir macera dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.