Kategoriler
Orman Kurtarma Ekibi

Orman Kurtarma Ekibi

5 / 5

Orman Kurtarma Ekibi Oyunu ile tutsak durumda bulunan arkadaşınızı kurtarabilmek için zekanızı kullanmanız gereken harika bir oyun ile karşınızdayız.Maymunu sevindir benzeri olan oyunumuzda bazı nesneleri ve eşyaları bulmalısınız.Mor çiçekleri ve diğer eşyaları farenizle tıklayarak toplayabilirsiniz.Ekranın yanlarında bulunan ok butonlarına basarak resimler arasında geçiş yapabilirsiniz.Zekanızı kullanarak bazı eşyaları elde edebilirsiniz.Kopardığınız üzümü kuşa vererek ağzındaki çiçeği düşürmesini sağlamalı ve yere düştükten sonra tıklayarak onu almalısınız.Harika zaman geçireceğiniz oyunumuzda kurtarma görevini yerine getirebilecek misiniz bakalım ? Oyunumuza katılan oyuncularımıza görevlerinde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.