Kategoriler
Örümcek Aşkı

Örümcek Aşkı

0 / 5

Birbirini deli gibi seven fakat kavuşamayan iki örümceğimiz var.Örümcek Aşkı Oyunu ile iki sevgiliyi buluşturmak istermisiniz? Oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuz farey ile oynanıyor.Farenizle aşık örümceğimize gitmesini istediğiniz yeri tıklayarak hareket ettirebilirisiniz.Oyunda yaprakların üzerinden ilerliyorsunuz.Aşkınıza giderken diğer böcekleride ortadan kaldırmanız gerekiyor.Sırayla heryer yaprağa tıklayarak en yükse skor elde edece yolu tercih etmelisiniz.Başarılı olursanız sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Birbirnden eğlenceli seviyelerde tüm oyuncularımıza keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
6 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.