Kategoriler
Plumber Su Tesisatçısı

Plumber Su Tesisatçısı

5 / 5

Plumber Su Tesisatçısı Oyununu zeka oyunlarından hoşlanan oyuncularımız için özel olarak sitemize yükledik.Eğlenceli oyunumuza ok butonuna bastıktan sonra normal yada süreli seçeneklkerinden bir tanesini seçerek hemen başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle tıklayarak boruların yönünü değiştirebilirsiniz.Tüm boruları değiştirerek birbirilerine bağlamalı ve suyun içersinden taşmadan geçmesini sağlayarak sonraki heyecanlı bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Her yeni seviye biraz daha zorlaşacak.Boruların bir kısmını yada tamamını kullanarak pratik zekanızla suyun güvenli bir şekilde akmasını sağlamalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza heyecanlı seviyelerde başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.