Kategoriler
Sahil Sudoku

Sahil Sudoku

0 / 5

Sahil Sudoku Oyunu beyin jimnastiği yapabilceğiniz güzel bir oyun.Aynı zamanda süreyle yarıştığınız için hızlıda olup çabuk karar vermeniz gerekende bir oyun.Zeka oyunlarından hoşlananlar hemen oyna butonuna basarak oyunumuza katılabilirler.Karşınıza gelecek tablodaki karelere 1 den 9 a kadar rakamları yerleştirmeniz gerekiyor.Bunu hem yukarıdan aşağıya doğru hemde sağdan sola doğru yapmalısınız.Her bir sutün yada satıra bir rakam yalnızca bir defa yazılabilir.Bu yüzden bazı sayıları tahmin etmeniz gerekecek.Eğer yanlış tahmin yaparsanız tekrardan tahmin yapabilirsiniz.Katılan oyuncularımıza başarılar dileriz.

Yorumlar
9 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.