Kategoriler
Şeker Mahjong

Şeker Mahjong

5 / 5

Şeker Mahjong Oyunu ile üzerinde şeker resmileri bulunan taşlardan aynı olanları eşleştirmelisiniz.Oyna butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilir ve farenizi kullanarak eşleşmeleri yapabilirsiniz.Yalnızca belirgin olan taşları tıklayabilirsiniz.Size verilen süre içersinde tüm taşları yok ederek sonraki heyecanlı seviyeye geçmeye hak kazanmalısınız.Birbirinden heyecanlı toplam 60 bölümde hızlı bir şekilde eşleşmeleri tamamlamalısınız.Zorlandığınızı düşündüğünüzde ise karıştır ve ipucu butonlarına tıklaylarak yardım alabilirsiniz.Zekanızı kullanarak hızlı tıklamalar yaparak en yüksek skorla bölümleri geçmelisiniz.Oyunumuza katılan mahjong sever oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.