Kategoriler
Sevimli Kedi Balık Peşinde

Sevimli Kedi Balık Peşinde

0 / 5

Sevimli Kedi Balık Peşinde Oyunu ile harika bir zeka oyunu ile karşınızdayız.Tabloda yer alan balık resimlerinin bulunduğu karelerin tamamını kedi resmiyle kaplamalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyumumuz fare ile oynamaktadır.Farenizle tablonun üstünde bulunan kediler tabloda istediğiniz bir kareye yerleştirmelisniz.En doğru kareye yerleştirdiğinizde karelerin tamamı kediler ile kaplanacak.Sizde böylece sonraki heyecanlı seviyeye geçeceksiniz.Pratik zekanızı kullanarak doğru hamleler yapmalısınız.En doğru kareyi bulmaya çalışacağınız oyunumuzda birbirnden güzel seviyeler sizleri bekliyor.Zeka küpü oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.