Kategoriler
Topu Kediyle Buluştur

Topu Kediyle Buluştur

0 / 5

Kedilerin oynamayı sevdiğin oyuncaklardan biride toptur.Toplarına kavuştuklarında çok mutlu olurlar.Topu Kediyle Buluştur Oyunu ile sizde sevimli kedimizi mutlu edebilirsiniz.Oyuna play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunda topumuzu tutan buzdan engeller var.Buz parçalarını fareyle tıklayarak kırmanız gerekli.Böylece topumuzun yuvarlanarak sevimli ufaklığımıza doğru gidecek.Bölümlerde doğru buz parçalarını tıklamanız gerekiyor.Her bölümde kedimizle birlikte bir dünya turunuda gerçekleştirmiş olacaksınız.Bakalım tüm bölümleri bitirip dünya turunu önce hangi oyuncumuz atacak.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.