Kategoriler
Uykucu Köstebek

Uykucu Köstebek

5 / 5

Uykucu Köstebek Oyunu ile uyumaktan karnını doyurmayı unutan sevimli köstebeğimiz sizden yardım bekliyor.Onu kontrol ederek sebzeleri toplamalı ve yuvasına ulaşmasını sağlamalısınız.Kahramanımızı yön tuşları ile hareket ettirerek tüm havuçları ve diğer yiyecekleri toplamaya çalışmalısınız.Eğer geriye doğru hamle yaparsanız oyunumuz sona erer.Pratik zekanızı kullanarak tüm yiyecekleri toplamayı başarıp deliğe ulaşırsanız sonraki heyecanlı seviyeye geçebilirisiniz.Birbirinden harika bölümleri hemen oynamak için sarı ok butonuna basabilirsiniz.Zeka oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza yapacakları zeki hamlelerde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.