Kategoriler
Yıldırım Solitaire

Yıldırım Solitaire

5 / 5

Yıldırım Solitaire Oyununda kağıtları büyükten küçüğe yada küçükten büyüğe olacak şekilde sıralamaya çalışarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Türkçe oyunumuza hemen başlamak için oyna butonuna tıklayabilirsiniz.Kağıtların altındaki yukarı ve aşağı ok işaretlerine uygun şekilde sıralamalarınızı yapabilirsiniz.Açık kartları farenizle sürükleyerek yerlerine hızlı bir şekilde yerleştirin.Size verilen süre içersinde kapalı kartların hepsini doğru bir şekilde yerleştirerek sonraki heyecanlı bölüme geçmeye çalışmalısınız.Birbirinden zorlu seviyelerde zekanızı kullanarak hızlı bir şekilde hamlelerinizi yapmalısınız.Çok zaman kaybederseniz başka bir kağıt açık kartların üzerinde gelecektir.Oyunumuza katılan herkese keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.