Kategoriler
Yolcu Kedi Japonya

Yolcu Kedi Japonya

5 / 5

Yolcu Kedi Japonya Oyunumuzda doymak bilmeyen arsız kedimizin japonya macerasına katılmak istermisiniz? Karnını doyurmak için tüm ülkeleri gezen kedimizin karnını doyurmasına yardımcı olmalısınız.Oyunumuza başlamak için hemen play butonuna basabilirsiniz.Platform üzerindeki engelleri kaldırarak ıstakoz parçasının düşmeden kedimize ulaşmasını sağlayacaksınız.Engelleri kaldırmak için farenizle çift tıklamalısınız.Böylece yuvarlanan yemeğimizin kedimizin ağzına doğru yolculuğu başlamış olacak.Başarılı olursanız sonraki eğlenceli bölüme geçebilirsiniz.Eğer yemeği platformdan aşağı düşürürseniz bölümü en baştan tekrar oynamak zorundasınız.Her yeni seviye bir öncekinden daha zor olacak.Doğru zamanlama ile engelleri tıklamanız gereken oyunumuzda her yeni seviyede bir bulmacamızıda çözmüş olacaksınız.Oyunumuzun katılımcılarının hoşça vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.