Kategoriler
Canavar Zombiler

Canavar Zombiler

5 / 5

Canavar Zombiler Oyununda insanları yok etmek için saldırıya geçen canavarları durdurmak için gönüllü olan kahramanlarımızdan birini seçerek büyük savaşa katılmalısınız.Play butonuna bastıktan sonra iki savaşçımızdan birini seçerek onunla çatışmalara katılmalısınız.Düşmanlarınız size ulaşmadan önce onlara ateş ederek etkisiz hale getirmelisiniz.Farenizle ekranın sağ alt köşesindeki butona tıklayarak ateş edebilirsiniz.Ekranın sol alt köşesindeki yuvarlağı kullanarak kahramanımızın kontrollerini sağlayabilirsiniz.Düşmanlarınızı vurduktan sonra kutuları ateş ederek yok edin ve içersinden çıkan bonusları kullanın.Canınız tükenmeden önce zombi canavarların hepsini yok ederek sonraki zorlu savaşa katılabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.