Kategoriler
Kızgın Zombiler

Kızgın Zombiler

5 / 5

Zombi denildiğinde nedense insanlarda bir korku hissi oluşmakta bu oyunumuzda ise çılgın zombilere karşı savaşacak onları bertaraf etmek için mücadele vereceğiz. Oyunda 2 farklı mod bulunmakta birincisi easy yani kolay diğeri hard yani zor. Her modun içinde farklı bölümlr bulunmakta oyunda ki amacımız ise kızgın zombileri sapanla avlayabilmek. Bunun için faremizi kullanacak sapanı hedefimize doğru nişan alıp ateş etmeye başlayacağız. Aynı kızgın kuşlar oyununda olduğu gibi ilerleyen angry zombies oyunu eminim sizler için çok keyifli geçecek. Bölümleri geçtikçe sizin karşınıza çıkan zombşi sayısıda bir hayli artacak. Atışlarınızda her bölümde kaç atış hakkınız kaldığını sol üst köşeden öğrenebiliyorsunuz.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.