Kategoriler
Minecraft Zombileri Yoket

Minecraft Zombileri Yoket

5 / 5

Yeni bir zombi macerasına hazırmısın? Bu görevinizde minecraft zombileri yoketme. Şı sıralarda dünya üzerinde en çok oynanan oyun minecraft oyunları çocuklar. Düşman zombileri de bunu bildikleri için hemen minecraft dünyasına sızmışlar ve ortalığı kan gölüne çevirmek istiyorlar. Sizin yapmanız gereken büyük bir kaya ile her tarafta yer alan zombileri ezerek öldürmek. Her bölümde sizi daha zor görevler bekliyor olacak. Minecraft zombileri yoketme oyunu yüklendikten sonra başlatmak için PLAY demeniz yeterli. Oyun açıldığında kayayı yön tuşları ile yuvarlayarak bütün zombilerin üzerinden geçin ve onların ölmesini sağlayın. İleriki bölümlerde bazı kapılar size engel olacak. Bunlardan geçerken dikkatli olmalısınız çocuklar. En iyi minecraft ve zombi oyunları için sakın bizden ayrılmayın.

Yorumlar
2 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.