Kategoriler
Routez

Routez

2 / 5

Mükemmel bir zombi savaş oyununa hazırmısınız arkadaşlar? Routez oyunu o kadar sürükleyici ki bir süre oynadıktan sonra oyuna bağımlı kalıp bütün bölümleri bitirmek isteyeceğinizden eminim. Oyunu oynarken bir zombi ülkesi krallığına arabanızla gidiyorsunuz. Ülkenin her yeri zombiyle kaynıyor. Hepsini öldürmeniz gerek. Bunu yapabilmeniz için oyunumuz ilk başladığınız zaman size bir araba alıyor. Arabanızla öldürebildiğiniz kadar zombi öldürün. Yalnız çevredeki parkürlara , yanan arabalara dikkat etmelisiniz. Oyuna ilk başladığınız zaman arabanızda az benzin ve bir takımda kalkan bulunmaktadır. Benzin arabanızla daha uzun yol yapmanızı sağlıyacaktır. Kalkan arabanın can kalkanını yükseltir. Bunları bölüm sonunda çıkan ekrandan alabilirsiniz. Yalnız onları alabilmeniz için oyun parasına ihtiyaçınız vardır. Bölümlerdeki altınları alarak , zombileri öldürerek ve bölümleri geçerek para kazanabilirsiniz. Ayrıca bölümlerde size özel armorlar oyunun bazı kısımlarında çıkacaktır. Onları almalısınız. Onlar size hızlı gitmenizi , kalkan tazelemenizi , arabanıza silah almanızı ve extra benzin almanızı sağlayacaktır. Armorları aldıktan sonra oyun armorları otomatik etkin hale getirecektir.Oyundaki bölümleri geçmek için oyunumuzun her bölümde farklı istekleri olacak. Bunları yerine getirdiğiniz taktirde bölümleri geçebilirsiniz. Her bölümden sonra oyundaki cephanelerden ve arabalardan bir takımı açılacaktır. Bunları para biriktirerek satın alabilirsiniz. Çevrede çok zombi ve engel olduğu için bölümleri geçmek çok zordur. O yüzden bir bölümü defalarca oynamanız gerekebilir. Vazgeçmeyip bölümleri oynayın ve hedefinize ulaşmış olun. Oyun içerisinde üstünüze gelen ateşli zombiler olucaktır. Onlar gelirken hemen yönünüzü değiştirmelisiniz. Çünkü onlar sizin kalkanınızdan 3 can götürür. Ayrıca arabanıza atlayıp sizin araç kontrolünüzü bozan zombilere de dikkatli olmalısınız. Onlardan kurtulmak için hemen onları engellere çarptırıp düşürebilirsiniz. Routez oyununda sizlere başarılar dileriz.

Yorumlar
8 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.