Kategoriler
Zombi Avcısı KULI

Zombi Avcısı KULI

5 / 5

KULI zombi öldüren enden savaşçılardan biridir.Zombi Avcısı KULI Oyunu ile zombi öldürme görevlerine katılabilirsiniz.Oyunumuzda ilerlemek için farenizi kullanacaksınız.Zombilere ateş açmak istediğinizde Shifte basılı tutup farenizi tıklamanız gerekiyor.Her bölümde size belli hedefler verilecek.Hedeflere ulaşmanız durumunda bir sonraki göreve geçebilirsiniz.Yeni bölümlerde kendinizi savunacak yerler oluşturabilirsiniz.Ayrıca oyunda size yardımcı olan ufak dostlarınız olacak.Start butonuna basarak eğlenceli oyunumuzu oynayabilirsiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.