Kategoriler
Zombi Dövüş Kulübü

Zombi Dövüş Kulübü

2.5 / 5

Zombi dövüş kulübünde bir turnuva düzenlenmiştir. Bu turnuvaya katılan sadece ama sadece bir kişi sağ kalıcaktır. Oda birinci olabilen kişi. Diğer turnuva üyeleri ya turnuvada ölecektir yada turnuvada birinci olamadıkları için zombi kurallarına göre öldürülecektir. Bu yüzden turnuvada birinci olman gerekiyor. Rakiplerine bir taktik uygulayıp vuruş ve savunma ayarlarını yap. ve oyuna başla. Oyunda iken canın azaldıkça can arttırıcını kullan. Saldırılarıda ihlal etme. Saldırıların uzaktan veya yakından olabilir. Rakibinin can haznesi bittikten sonra dövüşü kazanmış olursun. Buda demek oluyor ki diğer dövüşe hemen geçebilirsin. Oyunu mause ile oynayacaksın. İyi dövüşen sen ol ve hayatta kal. Zombi dövüş kulübü oyununda sizlere başarılar dileriz.

Yorumlar
5 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.