Kategoriler
Zombi Felaketi Savunma

Zombi Felaketi Savunma

5 / 5

Zombiler insanlar için en tehlikeli yaratıklardan birisidir bu oyunda zombilerin felaket bir saldırısına karşı savunma yapacağız. Play Game tuşuna basmamız ile birlikte oyunumuz başlayacaktır. Orjinal adı Zombie Plague olan oyunumuzda zombiler üst köşeden bize doğru saldırıya geçecekler. Hızlı bir şekilde saldırı artmadan zombilere karşı savunma yapmamız gerekli. Zombileri savunma kulemize ne kadar az yaklaştırırsak oyun bizim için o kadar daha kolay geçer. Eğer silahınızdaki mermiler biterse reloaded yazan yeree tıklayıp mermi doldurun. Oyun ilerledikçe silahlar alabilecek ve kendinizi zombi oyunları içerisinde çok daha fazla gelişmiş bir şekide bulacaksınız.

Yorumlar
3 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.