Kategoriler
Zombi Nişancısı

Zombi Nişancısı

5 / 5

Zombi Nişancısı Oyunu ile gökyüzünden yere inerek terör estirmek isteyen zombi ordusunu nişancılığınızı kullanarak yok etmelisiniz.Nişancılık yeteneklerinizi göstermek için hemen play butonuna tıklayabilirsiniz.Farenizle zombilere tıklayarak onları silahla vurabilirsiniz.Yere düşen silahlarıda tıklamayı sakın ihmal etmeyin.Ekranın solundan sağına doğru hareket eden bonus tıklayarak düşmanlarınızı patlatabilir, dondurabilir yada eletkrik vererek yok edebilirsiniz.Hızlı olmanız ve düşmanlarınızı yere inmeden havada öldürmelisiniz.Toplam 3 adet can hakkınız bulunmaktadır.Tamamını yitirdiğinizde oyunumuz sona erer.En fazla sayıda zombiyi öldürerek en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.