Kategoriler
Zombi Şehri Kurtarma Görevi

Zombi Şehri Kurtarma Görevi

2.5 / 5

Zombi Şehri Kurtarma Görevi Oyunu ile kahraman askerimizin zombilerle çevrili bölgelerdeki operasyonlarına katılarak görevleri tamamlamaya çalışmalısınız.Heyecan dolu oyunumuza hemen story butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek başlayabilirsiniz.WASD tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz.Shift ile hızlı koşabilir ve boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz.Farenizin sağ tuşuna tıkladığınızda çıkan lazer ışığı ile nişan aldıktan sonra sol tuşa da basarak ateş edebilirsiniz.İlk bölümde anne ve babasını kaybetmiş ufak kızı bularak helikoptere götürerek tahliye etmelisiniz.Ekrandan görev yerlerinize ve zombilerin size olan uzaklıklarını görebilirsiniz.Oyuncularımıza zorlu görevlerinde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
5 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.